PL

Asia / Europe / North America


Actionlab - Creative Alchemy. Turning Corporate Minds into Organizational Gold.

Pasja jest ulotnym zjawiskiem. Często zmienia się jej źródło i przedmiot. Zajmujemy się takimi pasjami, którymi zajmujemy się od dawna, a które nas motywują i które są trwałe. Ponieważ nie nauczono nas tego w szkole, musimy ćwiczyć tą umiejętność na sobie, a wtedy, musimy wyjść z naszej strefy komfortu, aby być coraz lepszym.

Gramy w pokera, aby podejmować lepsze decyzje. Robimy interesy i negocjujemy, aby rozwijać się w pokerze. Obserwujemy i analizujemy, prowadzimy negocjacje, podróżujemy, aby rozumieć świat i ludzi. Zrozumieć uczucia. Poznajemy się z nieznajomymi, przeprowadzamy się do Singapuru, aby poznać działanie przyciągania, charyzmy, i zasady powstawania nitki zaufania.

Zrzucamy palenie, aby zrozumieć jak zmieniają się ludzie, i dlaczego zmiana jest taka trudna. Co jest potrzebne ku temu, aby zmiana była trwała. Badamy i ćwiczymy, jak to wszytko możemy przekazać. Potrzebne jest do tego środowisko, aby pokazać to innym osobom, aby uczyć. Nie trzeba się do tego urodzić. Można się tego nauczyć.

Tym środowiskiem jest Actionlab. Obecny na Węgrzech, w Singapurze, Polsce i Austrii. Jak na razie.           
    Kontrola decyzji      
           
 
           
    Business Lies      
           
 
           
    Sprzedaż oparta na atrakcyjności      
           
 
           
    Charyzmatyczny przywódca      
           
 
           
    Szef wspierający zmianę      
           
 
 
Marcell Kardos +36 30 626 6181 | Péter Vitézy +36 70 621 3396 | 1390 Budapest Pf. 153. | actionlab.hu | Homepage: MT